U bevindt zich hier: Welzijnsadviseurs | Contact

Contact en links

 
Contact en links  

Contact

Vitis Welzijn heeft Welzijnsadviseurs voor de verschillende dorpskernen.

Team Westland, bereikbaar via t. 0174 - 630358 of via de mail:

Ingrid van der Heijde
Manager Informatie & Advies

i.v.d.heijde@vitiswelzijn.nl
06-10457780

Wateringen, Kwintsheul en Poeldijk                              
Hanneke Beijersbergen
Welzijnsadviseur
h.beijersbergen@vitiswelzijn.nl
06-83209628

                                                         

De Lier, Maasdijk en Honselersdijk 
Marianne van der Kaaij 
Welzijnsadviseur
m.v.d.kaaij@vitiswelzijn.nl
06-47662886

                                     

 Naaldwijk
 Rianne van Berkel
 Welzijnsadviseur
 r.v.berkel@vitiswelzijn.nl 
 06-44209950

 Monster en Ter Heijde 
 Marjon van Oosten
 Welzijnsadviseur en ondersteuning
 jonge mantelzorgers
 m.v.oosten@vitiswelzijn.nl 
 06-57603705



 's-Gravenzande en Heenweg

 Lilian Kemp
 Welzijnsadviseur
 l.kemp@vitiswelzijn.nl
 06-38444024

 

 




Hoek van Holland, bereikbaar via 0174 - 387235 of via de mail

                                                            

Hoek van Holland

Ineke van Rijn
Welzijnsadviseur
i.v.rijn@vitiswelzijn.nl 
06-53811310  
                                           


Postadres Welzijnsadviseurs Westland en Hoek van Holland:
Vitis Welzijn
Verdilaan 88
2681 KP Monster

Voorlichting valpreventie in H... 6-okt-2017    Vitis Welzijn, Para Plus en Pieter van Foreest organiseren w... Lees verder 
  Meer nieuws