U bevindt zich hier: Welzijnsadviseurs | Contact

Contact en links

 
Contact en links  

Contact

Vitis Welzijn heeft Welzijnsadviseurs voor de verschillende dorpskernen.

Team Westland, bereikbaar via 0174 - 630358 of via de mail:

Yvonne van Vliet
Manager Informatie & Advies
y.v.vliet@vitiswelzijn.nl
06 - 12983676

Wateringen, Kwintsheul en Poeldijk                              
Hanneke Beijersbergen
Welzijnsadviseur
h.beijersbergen@vitiswelzijn.nl
06 - 83209628

                                                         

De Lier, Maasdijk en Honselersdijk 
Marianne van der Kaaij 
Welzijnsadviseur
m.v.d.kaaij@vitiswelzijn.nl
06 - 47662886


Naaldwijk
Rianne van Berkel
Welzijnsadviseur
r.v.berkel@vitiswelzijn.nl 
06 - 44209950



Monster en Ter Heijde 

Marjon van Oosten
Welzijnsadviseur en ondersteuning
jonge mantelzorgers
m.v.oosten@vitiswelzijn.nl 
06 - 57603705

's-Gravenzande en Heenweg
Lilian Kemp
Welzijnsadviseur
l.kemp@vitiswelzijn.nl
06 - 38444024

 

Postadres Welzijnsadviseurs Westland en Hoek van Holland:
Vitis Welzijn
Verdilaan 88
2681 KP Monster

Nieuw: de Klussenbank! 24-jul-2018    Een klus. Eenmalig de handen uit de mouwen steken. Eenmalig ... Lees verder 
  Meer nieuws